Informacje o nas

  • Nasz obiekt

  • Nasze SPA

  • Lokalizacja

Noclegi wybrane dla Ciebie

Apartament A2

Apartament A6

Apartament B1

Apartament B2

Apartament B6

Apartament C1

Apartament C2

Apartament C4

Apartament C6

Apartament D2

Apartament D3

Apartament D5

O Nas

Komfortowe Kościelisko to serwis internetowy, który skupia właścicieli apartamentów w Kościelisku pragnących świadczyć usługi wynajmu na najwyższym poziomie. Począwszy od posiadania apartamentów wysokiej jakości, aż po profesjonalną obsługę i sprawną komunikacje - dla których najważniejsze jest zadowolenie Klienta.

Sześć powodów, dla których warto skorzystać z naszej oferty:

1. Komfort i bezpieczeństwo

Nasz obiekt jest w pełni monitorowany, dzięki czemu goście mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo. Zamknięta posesja znajduje się w cichym i spokojnym rejonie, oddalonym w bezpiecznej odległości od głównej drogi.

2. Przyjazny dla rodzin z dziećmi

Każdy z apartamentów posiada doskonale wyposażony aneks kuchenny dający możliwość przygotowania ciepłych posiłków dla całej rodziny. Wewnątrz obiektu znajduje się kryty basen dla gości, dozorowany przez licencjonowanych ratowników. Na posesji zostało wydzielone miejsce do palenia ogniska, a w sąsiedztwie obiektu znajduje się duży plac zabaw.

3. Aktywny wypoczynek

Obiekt w Kościelisku daje możliwość aktywnego wypoczynku o każdej porze roku. Doskonała lokalizacja sprawia, że miłośnicy pieszych i rowerowych wycieczek mają niedaleko do tras biegowych położonych w Dolinie Kościeliskiej, na Chotarzu oraz na terenie Ośrodka Biathlonowego Kościelisko – Kiry. Stoki narciarskie Witów, Szymoszkowa oraz Kasprowy Wierch zachęcają do przyjazdu miłośników białego szaleństwa z całego kraju. W Kościelisku znajduje się również stadnina koni, gdzie można nauczyć się jeździć konno lub wybrać się na jazdę w terenie.

4. Kultura i imprezy

Zarówno w sezonie letnim jak i zimowym organizowanych jest wiele koncertów, wystaw oraz imprez sportowych. Odbywają się one w pobliskim Amfiteatrze - Domu Ludowym Kościelisko lub w położonym niedaleko Zakopanem.

5. Spokój i relaks

Komfortowe apartamenty położone są w pięknej i spokojnej okolicy. Panorama gór widoczna z tarasów napaja spokojem i pozwala zrelaksować się po dniu pełnym zwiedzania. Pobyt w ośrodku uspokaja i poprawia samopoczucie.

6. Miła i pomocna obsługa

Goście w apartamentach mają zapewnioną miłą i pomocną obsługę, dzięki której pobyt w obiekcie w Kościelisku jest znacznie przyjemniejszy. Pozytywna aura sprzyja wypoczynkowi i dobremu samopoczuciu.