Informacje o nas

  • Nasz obiekt

  • Nasze SPA

  • Lokalizacja

Noclegi wybrane dla Ciebie

Apartament A2

Apartament A6

Apartament B1

Apartament B2

Apartament B6

Apartament C1

Apartament C2

Apartament C4

Apartament C6

Apartament D2

Apartament D3

Apartament D5

Nasze SPA

Nasz obiekt ma do zaoferowania nie tylko komfortowe apartamenty położone w malowniczej górskiej miejscowości. Jako jeden z nielicznych obiektów w okolicy posiadamy także nowoczesne SPA.

Do dyspozycji klientów oddaliśmy basen o wymiarach 6m. na 14m. oraz saunę fińską, a także łaźnię parową. Każdy kto tylko ma ochotę może bezpłatnie skorzystać z wymienionych atrakcji i cieszyć się uzdrawiającymi kąpielami.

Basen wyposażony jest w przeciwprądy, czyli nowoczesne urządzenia wytwarzające sztuczne fale. Dzięki nim można płynąć w miejscu lub "pod prąd". Dzięki przeciwprądom organizm człowieka poddawany jest większemu wysiłkowi, a zatem do wysiłku zmuszane są wszystkie partie mięśni.

Zarówno basen, sauna parowa jak i łaźnia fińska zostały oddane do użytku niedawno, oznacza to, że wszystkie elementy wyposażenia są nowe i w pełni sprawne. Korzystanie z kąpieli wodnych, natrysków, a także z wygodnych leżaków jest bardzo przyjemne i dostarcza niezapomnianych wrażeń.

Bezpieczeństwo gości jest dla nas najważniejsze, dlatego w godzinach wieczornych na basenie znajduje się licencjonowany ratownik. Rodzice mogą więc bez obaw pozostawić dzieci na basenie, by samemu udać się do sauny parowej lub skorzystać z łaźni fińskiej.

Basen & sauny to ogromny atut naszego obiektu, dlatego serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas w Kościelisku.

Galeria